1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

ri4У грудні 2011 року компанія "Хінкель-Когут" святкувала десятиріччя своєї історії. Протягом цього часу було зроблено чимало: налагоджене виробництво, розширено дистрибуційну мережу, відкриті торгові представництва тощо.
 Компанія "Хінкель-Когут" - це комбінат з переробки натуральних ковбасних оболонок, що є постачальником кишкової продукції провідним м'ясовиробникам України та країнам Європейської спільноти.

hkcexТзОВ "Хінкель-Когут" працює на ринку, постійно розвиваючи і вдосконалюючи своє виробництво. Ми є підприємством, яке самостійно займається постачанням і калібруванням сировини з провідних світових та європейських м'ясозаготівельних підприємтсв. Ми атестовані Європейською комісією, з правом здійснювати експорт власної продукції у країни ЄС.


hasspНа виробництві проведено сертифікацію HACCP. ТзОВ "Хінкель-Когут" є багаторічним членом міжнародної асоціації виробників ковбасних оболонок INSCA.insca2 Чимало зусиль компанія докладає до покращення якості продукції, а також рівня обслуговування клієнтів.
Хінкель-Когут пропонує на ринок України ексклюзивну сировину свого власного виробництва, яка серед клієнтів здобула чимало високих відгуків. Ми працюємо над створенням серії власних торгових марок:
HK H PLUS - серія натуральних оболонок найвищого гатунку, виготовлених із свиної кишкової сировини, яка обробляється за спеціальною технологією, що покращує якісні характеристики сировини: колір, міцність, пружність тощо. В серію "HK H PLUS" входять різноманітні калібри сировини: 34/36, 36/38, 38/40, 38/42, 40/43, 43/45, 45/+. Сировина виключно європейського походження.
HK H II - серія натуральних оболонок другого гатунку, виготовлених із свиної кишкової сировини, що пропонується підприємствам малого та середнього розміру, які не використовують автоматичне обладнання для наповнення оболонок. В цій серії гарантуємо якісну сировину за доступними цінами. В серію входять калібри: 38/40, 40/42, 43/+, 42/44, 42/45, 44/+, 44/48.
HK BEEF M - серія натуральних оболонок найвищого гатунку, виготовлених із яловичих кругів, яка обробляється за спеціальною технологією, з додатковим очищенням сировини від жирових залишків та засолкою за спеціальною технологією. Ідентифікується двома літерами АА в назві.
В серію входять калібри:
HK BL - свині міхурі, додатково очищені і відкалібровані за фаршоємкістю (до 1 кг, 1-2 кг, 2-3 кг, 3+ кг). Використовується виключно європейська сировина найвищої якості.

У грудні 2011 року ми розпочинаємо реалізацію також і штучних оболонок відомої торгової марки "SUN PRODUCTS" підприємтсва "WORLDPAC AG". Це унікальні штучні оболонки, в яких реалізовані іноваційні технології.

Ми щодня працюємо над вдосконаленням технології і щодня дбаємо, щоб на мясопереробні виробництва потрапляла найсвіжіша сировина, якісно оброблена і підготована до виробництва. З нами Ви зменшуєте операційний час виготовлення ковбас до мінімуму! З нами Ваші вироби стануть смачнішими!

Хто нашу кишку купує, той файну ковбаску готує!

Хінкель-Когут

insca2

ncs

Курс валюти
Вступне слово

Компанія Хінкель-Когут зацікавлена у співробітництві із українськими виробниками м'ясної продукції і готова розглянути всі пропозиції.

Бажаємо Вам в подальшому успіхів та вдалого бізнесу.
З повагою, команда "Хінкель-Когут"

 

Натуральні оболонки

sinugaВ нашому асортименті є високоякісні яловичі синюги бразильских виробників: JBS-Friboi та Marfrig. Для вашого виробництва ми пропонуємо синюги А та В якості наступних калібрів -/95, 95/115, 115/130 та 130/+, в'язані в пучки по 10 шт. у великих бочках по 1000-1200 шт. Більше інформації щодо яловичої продукції ви знайдете тут

Штучні оболонки

f-pictПродукт, виготовлений з застосуванням плівки SUN COLOR F, привабить увагу усіх. Його застосовують у виробництві: варених ковбас; варених вітчин і варених вітчинних продуктів; продуктів з м’яса птиці; може застосовуватись в поєднанні з еластичною сіткою. Більше інформації щодо лінійки продуктів SUN PRODUCTS дивіться тут

Контактна Інформація


Відділ продажу
+38 (067) 676-1231
+38 (032) 313-2507

hinkelkogut@gmail.com

info@hinkel-kogut.com.ua

 

Бухгалтерія

Тел.:   +38 (03231) 32507

Факс.: +38 (03231) 32207