1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Наші партнери

partenrsПідприємство "Хінкель-Когут" ставить собі за мету постачати лише якісну сировину - і саме це приваблює багатьох виробників.

Нашими стабільними партнерами і постачальниками яловичої сировини є бразильські підпримства JBS (FRIBOI), KRAKI, LOPESCO, MARFRIG. Нашим багаторічним партнером у постачанні якісною кишковою сировиною є німецьке підприємство JÜRGING GmbH.

kraki logo friboi jbs logo lopesco logo reflogojur marfrig

Серед наших клієнтів є такі імениті торгові марки, як "Фарро", "Глобино", "Росана", "Пан Курчак" та інші. Ми дуже цінуємо наших клієнтів і маємо свою сформовану традицію спілкування із ними. Вони - частина великої сімї Хінкель-Когут, ми завжди раді їх бачити в гостях, ми завжди відгукнемся на їхні потреби і надамо кваліфіковану допомогу і сервіс.

farro pank rosana   globino

Наша гнучка політика дозволяє нам швидко реагувати на потреби наших клієнтів. Ми здійснюємо оперативну доставку продукції, а також її заміну у випадку, якщо клієнту вона не підійшла за якимись із власних критеріїв.

meest delivery

Доставка до клієнтів здійснюється і транспортними засобами кур'єрських служб (Делівері та Міст-Експрес), власними транспортними засобами підприємства "Хінкель-Когут" або самовивозом із нашого складу.

Умови оплати розглядаються окремо і залежать від багатьох факторів, але основним із них є історія співпраці із клієнтом. Добросовістні підприємства завжди працюють довго і успішно. Саме тому із нами легко працювати тим, хто вкладає у свою працю душу і дбає за свою репутацію.

Хінкель-Когут

insca2

ncs

Курс валюти
Натуральні оболонки

sinugaВ нашому асортименті є високоякісні яловичі синюги бразильских виробників: JBS-Friboi та Marfrig. Для вашого виробництва ми пропонуємо синюги А та В якості наступних калібрів -/95, 95/115, 115/130 та 130/+, в'язані в пучки по 10 шт. у великих бочках по 1000-1200 шт. Більше інформації щодо яловичої продукції ви знайдете тут

Штучні оболонки

f-pictПродукт, виготовлений з застосуванням плівки SUN COLOR F, привабить увагу усіх. Його застосовують у виробництві: варених ковбас; варених вітчин і варених вітчинних продуктів; продуктів з м’яса птиці; може застосовуватись в поєднанні з еластичною сіткою. Більше інформації щодо лінійки продуктів SUN PRODUCTS дивіться тут

Контактна Інформація


Відділ продажу
+38 (067) 676-1231
+38 (032) 313-2507

hinkelkogut@gmail.com

info@hinkel-kogut.com.ua

 

Бухгалтерія

Тел.:   +38 (03231) 32507

Факс.: +38 (03231) 32207