1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

gmp-siselОкрім системи НАССР, на виробництві ТзОВ "Хінкель-Когут" активно впроваджується система стандарту GMP. Стандарт GMP («Good Manufacturing Practice», Належна виробнича практика) — система норм, правил і вказівок щодо виробництва продуктів харчування, харчових додатків, лікарських засобів, медичних приладів, виробів діагностичного призначення.

На відміну від процедури контролю якості шляхом дослідження вибраних взірців таких продуктів, яка забезпечує приданість використання лише самих цих взірців, стандарт GMP відображає цілісний підхід і регулює й оцінює власне параметри виробництва і лабораторної перевірки.

Концепція GMP

gmp1

Міжнародний стандарт GMP (Good Manufactured Practice) включає в себе достатньо широкий ряд показників, котрим мають відповідати підприємства, що випускають ту чи іншу продукцію. GMP для харчових підприємств визначає параметри кожного виробничого етапу — від матеріалу, з якого зроблена підлога в цеху, і кількості мікроорганізмів на кубометр повітря до одягу працівників і упаковки, в яку пакують продукцію.

Цей матеріал взятий з Вікіпедії ( http://ru.wikipedia.org/wiki/GMP_стандарт ) та (http://en.wikipedia.org/wiki/Good_manufacturing_practice)

Хінкель-Когут

insca2

ncs

Курс валюти




Натуральні оболонки

sinugaВ нашому асортименті є високоякісні яловичі синюги бразильских виробників: JBS-Friboi та Marfrig. Для вашого виробництва ми пропонуємо синюги А та В якості наступних калібрів -/95, 95/115, 115/130 та 130/+, в'язані в пучки по 10 шт. у великих бочках по 1000-1200 шт. Більше інформації щодо яловичої продукції ви знайдете тут

Штучні оболонки

f-pictПродукт, виготовлений з застосуванням плівки SUN COLOR F, привабить увагу усіх. Його застосовують у виробництві: варених ковбас; варених вітчин і варених вітчинних продуктів; продуктів з м’яса птиці; може застосовуватись в поєднанні з еластичною сіткою. Більше інформації щодо лінійки продуктів SUN PRODUCTS дивіться тут

Контактна Інформація


Відділ продажу
+38 (067) 676-1231
+38 (032) 313-2507

hinkelkogut@gmail.com

info@hinkel-kogut.com.ua

 

Бухгалтерія

Тел.:   +38 (03231) 32507

Факс.: +38 (03231) 32207