1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Натуральні оболонки

Анатомія кишок

Свиняча черева 

cute-pigОскільки свиня - це всеядна тварина, її кишківник має вкриті жиром, не дуже міцні і короткі кишки. Виняток складають свиноматочні комплекти кишок, де міцність значно вища. Сьогодні виробники кишсировини завдяки спеціальній технології обробки, зміцнюють кишки ще на етапі підготовки до використання в якості оболонок. Наше підприємство готує свинячу кишку за унікальною технологією, що додає і міцності стінкам свинячих кишок, і значно білішого кольору.

Більше


Таблиця фаршоємності яловичої кишкової сировини (Таблиця 1)

pic2У цій таблиці ми наводимо загальні дані щодо фаршоємності яловичої кишкової сировини. Остання колонка таблиці описує фаршоємність при використанні технології шприцювання сировини під вакуумом та без вакууму (середній показник). Усі дані приблизні і можуть бути використані лише для ознайомлення. 

Більше


Фаршоємність свинячої і баранячої кишсировини (Таблиця 2)

big bigУ цій таблиці наведена фаршоємність для свинячої та баранячої кишсировини відповідно до калібру. Звертаємо вашу увагу на те, що фаршоємність розрахована на повний стандартний пучок довжиною 91,4м (100 англ.ярдів)

Більше


Хінкель-Когут

insca2

ncs

Курс валюти
Натуральні оболонки

sinugaВ нашому асортименті є високоякісні яловичі синюги бразильских виробників: JBS-Friboi та Marfrig. Для вашого виробництва ми пропонуємо синюги А та В якості наступних калібрів -/95, 95/115, 115/130 та 130/+, в'язані в пучки по 10 шт. у великих бочках по 1000-1200 шт. Більше інформації щодо яловичої продукції ви знайдете тут

Штучні оболонки

f-pictПродукт, виготовлений з застосуванням плівки SUN COLOR F, привабить увагу усіх. Його застосовують у виробництві: варених ковбас; варених вітчин і варених вітчинних продуктів; продуктів з м’яса птиці; може застосовуватись в поєднанні з еластичною сіткою. Більше інформації щодо лінійки продуктів SUN PRODUCTS дивіться тут

Контактна Інформація


Відділ продажу
+38 (067) 676-1231
+38 (032) 313-2507

hinkelkogut@gmail.com

info@hinkel-kogut.com.ua

 

Бухгалтерія

Тел.:   +38 (03231) 32507

Факс.: +38 (03231) 32207