1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

sunsmokeSUN SMOKE CAS - це димо-вологонепроникна оболонка з високими бар'єрними властивостями, з внутрішнім шаром пропитаним рідким димом.

Застосування у виробництві: варених ковбасних виробів; варених вітчин; варених вітчинних виробів; варених салямі (начинка для піци); плавлених сирів. Поставка: Оболонка в рулоні у вигляді рукава; гофрована оболонка; калібр (подвійна ширина оболонки) від 50 до 400 мм; оболонка з високими термоусадковими властивостями; безусадкова D-форма; в прозорому виконанні або стандартних кольорів; оболонка природньої форми; кільцева оболонка; просякнута різними видами рідкого диму.

Особливості:

Високі бар'єрні властивості; можливість копчення без коптильної камери; «Зварив та продавай» - бар'єрна димовологопроникна оболонка; наявність термоусадкових або нетермоусадкових оболонок; не робить негативного впливу на зовнішнє середовище.

Переваги готового продукту:

Постійні характеристики продукції; гарантія високої якості; відсутність втрат готового продукту; збереження запаху та смаку продукту; тривалий термін зберігання; відсутність желе та бульйонно-жирових підтікань; підвищений рівень харчової безпеки.

Хінкель-Когут

insca2

ncs

Курс валюти
Натуральні оболонки

sinugaВ нашому асортименті є високоякісні яловичі синюги бразильских виробників: JBS-Friboi та Marfrig. Для вашого виробництва ми пропонуємо синюги А та В якості наступних калібрів -/95, 95/115, 115/130 та 130/+, в'язані в пучки по 10 шт. у великих бочках по 1000-1200 шт. Більше інформації щодо яловичої продукції ви знайдете тут

Штучні оболонки

f-pictПродукт, виготовлений з застосуванням плівки SUN COLOR F, привабить увагу усіх. Його застосовують у виробництві: варених ковбас; варених вітчин і варених вітчинних продуктів; продуктів з м’яса птиці; може застосовуватись в поєднанні з еластичною сіткою. Більше інформації щодо лінійки продуктів SUN PRODUCTS дивіться тут

Контактна Інформація


Відділ продажу
+38 (067) 676-1231
+38 (032) 313-2507

hinkelkogut@gmail.com

info@hinkel-kogut.com.ua

 

Бухгалтерія

Тел.:   +38 (03231) 32507

Факс.: +38 (03231) 32207